KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9513053
nr 951 3053
Margareta Sjödin
(f. 1942), Sverige
Blandteknik, Margareta Sjödin (f. 1942), Komposition, signerad a tergo, 24x20
Margareta Sjödin, svensk skådespelare och målare född 1942.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 mars 2015
kl 18:00:41
29/3 11:05:16
Margareta Sjödin
Läs mer om Margareta Sjödin